BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief vs BLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger

Vergelijk specificaties, prijzen en aanbiedingen om de beste keuze te maken.

Prijzen bijgewerkt 20 oktober 2026

BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief

BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief

€ 67,02

Bekijk deal
BLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger

BLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger

€ 76,00

Bekijk deal

Specificaties vergelijken

SpecificatieBLACK+DECKER BHHV315J-QW - KruimeldiefBLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger
Schoonmaakprestaties
Airwatts2035
Hepa luchtfilterGeen HEPA-filterGeen HEPA-filter
Kan vloeistoffen opzuigenNeeNee
Werkt op natte en droge ondergrondNeeNee
Slimme navigatie & bediening
Capaciteit verzamel reservoir0.70 l0.70 l
Gebruiksgemak
Docking stationNeeNee
Inclusief wielenNeeNee
IndicatielampjeJaJa
Aantal standen22
Aan-uit schakelaarJaJa
Accu & prestaties
Oplaadtijd4 uur5 uur
Accu/batterij technologieLi-IonLi-Ion
Voltage12 V18 V
Vermogen 12VJaNee
VoedingstypeAccuAccu
OplaadbaarJaJa
Gebruikstijd hoogste stand16 minuten40 minuten
Gebruikstijd laagste stand16 minuten21 minuten
Geluidsniveau—72 dB
Afmetingen & ontwerp
KleurRoodBlack
Product breedte17 cm17 cm
Product hoogte40 cm40 cm
Product lengte20 cm98 cm
Product gewicht1.51 kg1.20 kg
Verpakking breedte20.20 cm20.60 cm
Verpakking hoogte16.70 cm16.80 cm
Verpakking lengte40.70 cm40.60 cm
Verpakkingsgewicht1.56 kg1.62 kg
Stofzuigerzak of zonder stofzakZakloosZakloos
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde accessoiresGeen meegeleverde accessoiresGeen meegeleverde accessoires
VerpakkingsinhoudKruimeldief, geïntegreerde kierenzuiger en Jack-plug lader1 stuks
Garantie & ondersteuning
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar
Reparatie typeCarry-inCarry-in
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar
Productgegevens
MerkBLACK+DECKERBLACK+DECKER
ModelBHHV315J-QWBlack & Decker BHHV520JF-QW handstofzuiger Zwart, Zilver, Titanium Zakloos
MPN (Manufacturer Part Number)BHHV315JBHHV520JF-QW
EAN50350487126415035048712764
Veiligheid & compliance
CE markeringZichtbaarZichtbaar
Taal handleidingNederlands
  • Engels
  • Nederlands
Informatie over de fabrikant
Fabrikant NaamBLACK+DECKERBlack & Decker
EAN
EAN50350487126415035048712764

Bol.com aanbod

Bol.com aanbod

€ 67,02
Levering
Uiterlijk 29 oktober in huis
Bezorgd
Tussen 27 okt en 29 okt in huis
Verkoper
SANITINO s.r.o.
Conditie
Nieuw

Bol.com aanbod

€ 76,00
Hoge korting-20%Was € 95,57 · Bespaar € 19,57
Levering
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Bezorgd
Vanaf 23 okt in huis
Verkoper
bol.com
Conditie
Nieuw

Prijzen per winkel

SpecificatiesBLACK+DECKER BHHV315J-QW - KruimeldiefBLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger
Laagste prijs€ 67,02Beste€ 76,00
Hoogste prijs€ 67,02€ 76,00
Prijsverschil€ 8,98 (BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief is goedkoper)
Winkels1 winkel1 winkel
Goedkoopste winkelbol.combol.com
Prijs per winkel
bol.com€ 67,02★€ 76,00
Bekijk dealBekijk deal

BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief vs BLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger: welke past bij jou?

Twijfel je tussen de BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief en de BLACK+DECKER BHHV520JF 18 volt kruimelzuiger? Bekijk de specificaties en prijzen om de beste keuze te maken.

Het prijsverschil is € 8,98. De BLACK+DECKER BHHV315J-QW - Kruimeldief is momenteel de voordeligste optie.